درباره ما

ما بر آنیم که اعتماد شما را جلب نموده و تحولی نو در زمینه املاک شیراز به وجود آوریم مجموعه گلدن ملک با تلفیقی از کادر فنی مجرب و جوان در تلاش است تا با این سیستم راحتی انتخاب را از بین داده های ملکی شیراز برای شما فراهم نماید.

در ضمن ثبت ملک رایگان و آسان از دیگر امکانات این سایت می باشد و دیگر لازم نیست برای سپردن ملک تان و یا برای پیداکردن ملک دلخواه در شهر شیراز روش های سنتی را در پیش بگیرید . صرفه جویی در زمان ، راحتی انتخاب شما ،جلوگیری از واسطه گری کاذب شعار ماست .

خدمات ما اعم از فروش ، رهن و اجاره ملک ،مشارکت ،پیش فروش ملک در شهر شیراز می باشد. به امید آنکه روز به روز در جهت اعتلای اهداف در شهر راز  بتوانیم انتظارات شما را بر آورده کنیم. حوزه فعالیت ما اکثر مناطق شیراز اعم از قصردشت،صدرا ، زرگری ، ولیعصر ، چمران ، صورتگر، عفیف آباد، شهرک آرین ، گلستان ، زند، امیرکبیر ، دلگشا  و………. میباشد.  

وب سایت گلدن ملک با هدف ارائه خدمات اثربخش تر و کمک به کاربران و مشاوران املاک در زمینه بازاریابی در فضای مجازی نسبت به تعریف و ارائه خدمات بازاریابی آنلاین در قالب بسته های خدمات گلدن ملک نموده است.  اثربخشی، شناخت بازار هدف، سرعت بالا و فراگیر بودن خدمات گلدن ملک این امکان را به کاربران عزیز می دهد تا در فضای مجازی بیشتر دیده شوید.

بازار املاک و مستغلات همواره از بخش های فعال صنعت کشور بوده است لیکن بازاریابی در این صنعت وسیع، تاکنون با تکیه بر ابزارهای سنتی انجام شده است. گلدن ملک با هدف ایجاد تحول در این عرصه فعالیت خود را آغاز نموده است و امید دارد تا در کمتر از یک سال، سطح خدمات آنلاین در عرصه تجارت الکترونیک را ارتقاء داده و رتبه نخست در ارائه ی این خدمات را از آن خود نماید. چشم اندازی که با تکیه بر توانمندی های فردی و سازمانی این مجموعه امری بدیهی و قابل دسترس می باشد